آرشیو
 
صفحه نخست › درباره ما

مرکز توسعه ارتباطات و آگهی‌های روزنامه همشهری در یک دهه اخیر وظیفه مدیریت ، برنامه‌ریزی ، مخاطب شناسی ، بازاریابی ، پردازش اطلاعات بازار ، تدوین و طراحی ، جذب و کنترل آگهی‌های روزنامه و نشریات همشهری (سراسری ، استانها ، 6و7 ، ضمائم ، محله ، مجلات و همشهری آنلاین) را به عهده دارد.

کارایی و اثر بخشی در تبلیغات، نیاز عمده سازمان‌های تجاری در بازار رقابتی امروز است. نیازی که جهت پاسخ‌گویی به آن رسانه‌های متنوعی در تلاشند. رسانه‌های مکتوب و به ویژه روزنامه‌ها از جمله اولین رسانه‌هایی بودند که به این نیاز پرداختند. آن‌چه تبلیغات در رسانه‌های مکتوب را با وجود شکل‌گیری شیوه‌های نوین تبلیغات هم‌چنان پا برجا نگاه داشته است؛ اثر بخشی آن است.

با تبلیغ در نشریات متنوع و پرتیراژ همشهری ، پیام شما به هزاران خانه، اداره، محل کسب و مراکز عمومی در سراسر کشور می‌رود و در معرض دید صدها هزار مخاطب و یا مشتری بالقوه قرار می‌گیرد‌، همچنان که از طریق اینترنت نیز در معرض مشاهده مخاطبان فارسی زبان در سراسر جهان خواهد بود.

 

 

 
[صفحه نخست]  [درباره ما]  [تماس با ما] 
کلیه حقوق قانونی این سایت متعلق به مرکز توسعه ارتباطات و آگهی های همشهری بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی شده توسط رایمهر کیش